Новости / Оператори зовнішньої реклами довели свою правоту в апеляційному суді

26.08.2016 09:00      Законодательство   Реклама в Украине
просмотров: 2236               распечататьвсе новости

Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 червня 2016 року.

На портале открыта
доска объявлений
 
К тому же, если Ваша компания занимается наружной рекламой, добавьте её в наш каталог компаний

Цим судовим рішенням у справі за позовом учасників Асоціації операторів зовнішньої реклами України до Кабінету Міністрів визнано протиправним з моменту ухвалення та скасовано п.8 постанови КМУ від 16.12.2015 №1173, який суттєво змінював  процедуру розміщення зовнішньої реклами. Судове рішення першої інстанції набрало законної сили.

Як повідомлялося раніше, дана Постанова, скасовувала інститут продовження строку дії дозволів, внесення змін та переоформлення дозволів на нового власника, що фактично сприяло породженню корупційних схем.

Постанова Кабміну була прийнята з грубим порушенням регуляторного законодавства, зокрема не проведено аналіз регуляторного впливу, не оприлюднено проект акту, а сам проект не був погоджений з Державною регуляторною службою. Власне, численні порушення Закону були зафіксовані і самою Державною регуляторною службою,, висновки якої були долучені до матеріалів судової справи. Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу КМУ, а судове рішення першої інстанції залишив без змін як законне і обґрунтоване, чого і слід було очікувати», – підкреслила адвокат Асоціації операторів зовнішньої реклами України Юлія Поліщук.

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд проголосив вступну і резолютивну частини рішення. Повний текст, відповідно до закону, має бути виготовлений протягом 5 днів. 
 
реклама на сайті      написати нам      Угода користувача
права на матеріали охороняються відповідно до законодавства
при використанні матеріалів посилання обов'язкове
© 2024 «ADV.vg», шукаємо партнерів в різних країнах